کیملیک - Kimlik

منیم کیملیگیم بو دونیادا

کیملیک - Kimlik

منیم کیملیگیم بو دونیادا

کیملیک - Kimlik

علی نقی وند
کارشناس مدیریت بازرگانی از دانشگاه ارومیه
دانشجوی گرایش تجارت الکترونیک در دانشگاه تبریز
وبلاگ پیش رو شامل مطالب و گردآوری های اینجانب و نیز علایق مدیریتی، شیوه های نوین تجارت، امور بازرگانی، بانکداری و سرمایه گذاری می باشد.

وبلاگی که مشاهده می فرمایید وبلاگیست شخصی که در آن نویسنده به بیان دیدگاه های شخصی ، آموخته ها، دانسته ها و علاقه مندی های خود می پردازد . امید است مورد پسند واقع گردد.

مکاتبه با بنده:
nagivand[at]live.com

***********
آدام گئدر آد قالار
یاخچی پیسدن آغیززدا بیر داد قالار

۱ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

خوب به یاد دارم که 5 سال پیش روزهای خوب من در اینترنت گردی و راه اندازی وب سایت و انتشار مطالب گوناگون بود به طوری که بعضی دغدغه هایی که داشتم لحظه ای راحتم نمی گذاشت و مدام مرا وادار به نوشتن مطالب گوناگون میکرد بطوری که فقط کافی بود جمله ای را شروع کنم و پشت سر آن سیل جملات متنی درخور را برایم تحویل میداد.

نوشتن (از ته دل نوشتن) برایم خیلی آسان بود و لذت بخش اما بعد از دو سه سال اتفاقاتی افتاد که بکل همه چیزهایی که داشتم رها کردم و در این وبلاگ مسکوت خزیدم اما هروز پس از روز بعد حس میکردم که دیگر چیزی برای نوشتن ندارم، کلمات و جملات بیرحمانه حس غریبانه ای با من پیدا کرده بودند که دیگر هیچ اشتیاقی به نوشتن نداشته و ندارم. 

امروز پس از مدت ها با این مطلب خواستم تکانی به ذهن پوسیده ام بدهم تا شاید دوباره بتوانم به علایقم برگردم اما حیف که عمیقا در روزمرگی و روزهای تکراری از پس هم گیر کرده ام. روزهایی سرشار از حس عادی بودن بی ثمر!!

روزهایی که در آن جرات انتشار چرت ترین  نوشته هایت را نداری و شاید بهتر بگویم اصلا اراده ای برای آن نداری!!!

باشد که روزی برسد که بتوانم برای خودم، خدایم و مردم سرزمینم مفید باشملبخند

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ خرداد ۹۵ ، ۲۲:۲۰